Šport in Špas – druženje in gibanje vseh generacij v enoti Zvonček

V enoti Zvonček bo v soboto 13. 5. 2017 že 10. leto zapored potekala prireditev Šport in Špas – druženje in gibanje vseh generacij. Vsi udeleženci prireditve se bodo najprej podali na tradicionalni pohod. Priznanja in nagrade se bodo podelile najštevilčnejši družini, najstarejšemu in najmlajšemu udeležencu prireditve.

Na sam dan prireditve bi naj vsak udeleženec prinesel vsaj kg odpadnega papirja, kar simbolno predstavlja vstopnino na prireditev. Po pohodu bodo potekale športne igre za vse udeležence ter predstavitev Planinskega društva Ptuj, poklica policaj in gasilec, lokalnih pridelovalcev zdrave prehrane ter merjenje krvnega tlaka, ki ga bodo izvajali strokovni delavci iz Zdravstvenega doma Ptuj.

Lokacija
  • 13. 5. 2017